| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 434.0 kcal / 1,815.9 kJ |
| Protein | 20.0 g |
| Carbohydrates | 0.8 g |
| Sugar content in carbohydrates | 0.6 g |
| Fat | 39.0 g |
| Saturated fat content in fats | 14.9 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | 1.4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 434.0 kcal / 1,815.9 kJ |
| Protein | 20.0 g |
| Carbohydrates | 0.8 g |
| Sugar content in carbohydrates | 0.6 g |
| Fat | 39.0 g |
| Saturated fat content in fats | 14.9 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | 1.4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |