| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 349.0 kcal / 1,460.2 kJ |
| Protein | 30.9 g |
| Carbohydrates | 42 g |
| Sugar content in carbohydrates | 0.2 g |
| Fat | 6.4 g |
| Saturated fat content in fats | 0.8 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 20.2 g |
| Sodium | 1.4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 349.0 kcal / 1,460.2 kJ |
| Protein | 30.9 g |
| Carbohydrates | 42 g |
| Sugar content in carbohydrates | 0.2 g |
| Fat | 6.4 g |
| Saturated fat content in fats | 0.8 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 20.2 g |
| Sodium | 1.4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |