| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 554.0 kcal / 2,317.9 kJ |
| Protein | 3.7 g |
| Carbohydrates | 43 g |
| Sugar content in carbohydrates | 31.0 g |
| Fat | 37.0 g |
| Saturated fat content in fats | 6.4 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 12.0 g |
| Sodium | 0.0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 554.0 kcal / 2,317.9 kJ |
| Protein | 3.7 g |
| Carbohydrates | 43 g |
| Sugar content in carbohydrates | 31.0 g |
| Fat | 37.0 g |
| Saturated fat content in fats | 6.4 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 12.0 g |
| Sodium | 0.0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |