| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 611,0 kcal / 2 556,4 kJ |
| Protein | 26,5 g |
| Carbohydrates | 11,6 g |
| Sugar content in carbohydrates | 5,7 g |
| Fat | 49,1 g |
| Saturated fat content in fats | 7,1 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 8,6 g |
| Sodium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |