| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 391,0 kcal / 1 635,9 kJ |
| Protein | 13,0 g |
| Carbohydrates | 2,5 g |
| Sugar content in carbohydrates | 1,0 g |
| Fat | 37,0 g |
| Saturated fat content in fats | 13,0 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | 0,9 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | |