| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 178,0 kcal / 744,8 kJ |
| Protein | 0,0 g |
| Carbohydrates | 45,5 g |
| Sugar content in carbohydrates | 45,5 g |
| Fat | 0,0 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |