| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 645,0 kcal / 2 698,7 kJ |
| Protein | 19,4 g |
| Carbohydrates | 25,8 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| Fat | 51,6 g |
| Saturated fat content in fats | 32,3 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |