| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 261,0 kcal / 1 092,0 kJ |
| Protein | 8,7 g |
| Carbohydrates | 43,5 g |
| Sugar content in carbohydrates | 4,4 g |
| Fat | 4,4 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |