| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 485,0 kcal / 2 029,2 kJ |
| Protein | 5,3 g |
| Carbohydrates | 54 g |
| Sugar content in carbohydrates | 25,0 g |
| Fat | 27,0 g |
| Saturated fat content in fats | 13,0 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |