| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 276,0 kcal / 1 154,8 kJ |
| Protein | 24,0 g |
| Carbohydrates | 0 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| Fat | 20,0 g |
| Saturated fat content in fats | 6,0 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | |