| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 76,0 kcal / 318,0 kJ |
| Protein | 10,0 g |
| Carbohydrates | 5 g |
| Sugar content in carbohydrates | 4,0 g |
| Fat | 1,6 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 1,0 g |
| Sodium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |