| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 531,0 kcal / 2 221,7 kJ |
| Protein | 9,2 g |
| Carbohydrates | 7,3 g |
| Sugar content in carbohydrates | 0,7 g |
| Fat | 51,7 g |
| Saturated fat content in fats | 22,4 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | 1,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |