| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 343,0 kcal / 1 435,1 kJ |
| Protein | 17,1 g |
| Carbohydrates | 68,6 g |
| Sugar content in carbohydrates | 8,6 g |
| Fat | 2,9 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 17,1 g |
| Sodium | 1,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 343,0 kcal / 1 435,1 kJ |
| Protein | 17,1 g |
| Carbohydrates | 68,6 g |
| Sugar content in carbohydrates | 8,6 g |
| Fat | 2,9 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 17,1 g |
| Sodium | 1,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |