| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 299,0 kcal / 1 251,0 kJ |
| Protein | 19,5 g |
| Carbohydrates | 19,5 g |
| Sugar content in carbohydrates | 3,9 g |
| Fat | 15,6 g |
| Saturated fat content in fats | 7,8 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 1,3 g |
| Sodium | 1,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 299,0 kcal / 1 251,0 kJ |
| Protein | 19,5 g |
| Carbohydrates | 19,5 g |
| Sugar content in carbohydrates | 3,9 g |
| Fat | 15,6 g |
| Saturated fat content in fats | 7,8 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 1,3 g |
| Sodium | 1,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |