| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 636,0 kcal / 2 661,0 kJ |
| Protein | 24,2 g |
| Carbohydrates | 15,2 g |
| Sugar content in carbohydrates | 3,0 g |
| Fat | 51,5 g |
| Saturated fat content in fats | 6,1 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 9,1 g |
| Sodium | 0,9 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 636,0 kcal / 2 661,0 kJ |
| Protein | 24,2 g |
| Carbohydrates | 15,2 g |
| Sugar content in carbohydrates | 3,0 g |
| Fat | 51,5 g |
| Saturated fat content in fats | 6,1 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 9,1 g |
| Sodium | 0,9 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |