| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 431,0 kcal / 1 803,3 kJ |
| Protein | 6,0 g |
| Carbohydrates | 52 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| Fat | 20,0 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 9,6 g |
| Sodium | n.A. |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 431,0 kcal / 1 803,3 kJ |
| Protein | 6,0 g |
| Carbohydrates | 52 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| Fat | 20,0 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 9,6 g |
| Sodium | n.A. |