| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 658,0 kcal / 2 753,1 kJ |
| Protein | 18,1 g |
| Carbohydrates | 8,9 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| Fat | 59,6 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 6,7 g |
| Sodium | n.A. |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 658,0 kcal / 2 753,1 kJ |
| Protein | 18,1 g |
| Carbohydrates | 8,9 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| Fat | 59,6 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 6,7 g |
| Sodium | n.A. |