| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 286,0 kcal / 1.196,6 kJ |
| Proteini | 10,7 g |
| Ugljikohidrati | 55,8 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 0,4 g |
| Mast | 2,2 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 0,6 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |