| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 270,0 kcal / 1.129,7 kJ |
| Proteini | 0,5 g |
| Ugljikohidrati | 66 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 65,0 g |
| Mast | 0,5 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 0,1 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 0,9 g |
| Natrij | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |