| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 263,0 kcal / 1.100,4 kJ |
| Proteini | 3,7 g |
| Ugljikohidrati | 5,7 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 4,6 g |
| Mast | 25,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 18,8 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 0,1 g |
| Natrij | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |