| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 393,0 kcal / 1.644,3 kJ |
| Proteini | 28,5 g |
| Ugljikohidrati | 1,6 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | -- |
| Mast | 30,8 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 14,3 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 1,6 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |