| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 451,0 kcal / 1.887,0 kJ |
| Proteini | 6,6 g |
| Ugljikohidrati | 61 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 24,0 g |
| Mast | 19,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 9,5 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |