| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 763,0 kcal / 3.192,4 kJ |
| Proteini | 0,9 g |
| Ugljikohidrati | 0,5 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 0,5 g |
| Mast | 84,1 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 57,0 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |