| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 397,0 kcal / 1.661,1 kJ |
| Proteini | 5,4 g |
| Ugljikohidrati | 42,7 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 23,8 g |
| Mast | 22,8 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 16,0 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | -- |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |