| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 450,0 kcal / 1.882,8 kJ |
| Proteini | 9,0 g |
| Ugljikohidrati | 61,3 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 11,9 g |
| Mast | 16,9 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 7,3 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 8,3 g |
| Natrij | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | |