| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 570,0 kcal / 2.384,9 kJ |
| Proteini | 6,4 g |
| Ugljikohidrati | 52 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 51,0 g |
| Mast | 37,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 6,6 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 1,7 g |
| Natrij | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | |