| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 279,0 kcal / 1.167,3 kJ |
| Proteini | 3,2 g |
| Ugljikohidrati | 59 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 53,0 g |
| Mast | 3,1 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 1,5 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | |