| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 467,0 kcal / 1.953,9 kJ |
| Proteini | 5,9 g |
| Ugljikohidrati | 57,8 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 0,5 g |
| Mast | 26,5 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 16,5 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 6,1 g |
| Natrij | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |