| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 375,0 kcal / 1.569,0 kJ |
| Proteini | 8,3 g |
| Ugljikohidrati | 70,8 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 8,3 g |
| Mast | 12,5 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 2,1 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 16,7 g |
| Natrij | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |