| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 463,0 kcal / 1.937,2 kJ |
| Proteini | 5,6 g |
| Ugljikohidrati | 61,1 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 41,2 g |
| Mast | 21,8 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 8,2 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | |