| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 54,0 kcal / 225,9 kJ |
| Proteini | 0,4 g |
| Ugljikohidrati | 15 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 13,0 g |
| Mast | 0,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 0,0 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 1,3 g |
| Natrij | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |