| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 187,0 kcal / 782,4 kJ |
| Proteini | 16,0 g |
| Ugljikohidrati | 1 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 1,0 g |
| Mast | 13,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 4,0 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,8 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |