| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 375,0 kcal / 1.569,0 kJ |
| Proteini | 9,4 g |
| Ugljikohidrati | 60,9 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 9,4 g |
| Mast | 10,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 1,4 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 20,9 g |
| Natrij | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |