| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 209,0 kcal / 874,5 kJ |
| Proteini | 21,1 g |
| Ugljikohidrati | 15,5 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | -- |
| Mast | 6,9 g |
| Količina zasićene masti u mastima | -- |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | -- |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |