| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 460,0 kcal / 1.924,6 kJ |
| Proteini | 7,1 g |
| Ugljikohidrati | 38,9 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 30,1 g |
| Mast | 30,1 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 16,2 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 5,3 g |
| Natrij | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |