| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 137,0 kcal / 573,2 kJ |
| Proteini | 3,3 g |
| Ugljikohidrati | 21,9 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 9,6 g |
| Mast | 4,5 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 1,1 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 3,3 g |
| Natrij | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | -- |