| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 34,0 kcal / 142,3 kJ |
| Proteini | 1,7 g |
| Ugljikohidrati | 4,6 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | -- |
| Mast | 0,5 g |
| Količina zasićene masti u mastima | -- |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 3,4 g |
| Natrij | -- |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |