| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 339,0 kcal / 1.418,4 kJ |
| Proteini | 7,5 g |
| Ugljikohidrati | 57,1 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 8,1 g |
| Mast | 8,9 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 3,6 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |