| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 297,0 kcal / 1.242,7 kJ |
| Proteini | 3,9 g |
| Ugljikohidrati | 49 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 25,0 g |
| Mast | 9,4 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 4,5 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | -- |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |