| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 337,0 kcal / 1.410,0 kJ |
| Proteini | 12,0 g |
| Ugljikohidrati | 64 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | -- |
| Mast | 2,6 g |
| Količina zasićene masti u mastima | -- |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 4,0 g |
| Natrij | -- |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | -- |