| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 222,0 kcal / 928,9 kJ |
| Proteini | 11,5 g |
| Ugljikohidrati | 1 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 0,4 g |
| Mast | 19,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 5,0 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,9 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |