| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 271,0 kcal / 1.133,9 kJ |
| Proteini | 8,0 g |
| Ugljikohidrati | 28 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 4,1 g |
| Mast | 13,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | -- |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | -- |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |