| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 583,0 kcal / 2.439,3 kJ |
| Proteini | 18,0 g |
| Ugljikohidrati | 26 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 8,0 g |
| Mast | 46,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 13,0 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 3,0 g |
| Natrij | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | -- |