| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 219,0 kcal / 916,3 kJ |
| Proteini | 3,0 g |
| Ugljikohidrati | 24,5 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 18,0 g |
| Mast | 12,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 7,0 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 0,1 g |
| Natrij | -- |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |