| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 263,0 kcal / 1.100,4 kJ |
| Proteini | 16,4 g |
| Ugljikohidrati | 0,7 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 0,5 g |
| Mast | 21,6 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 8,3 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 2,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |