| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 313,0 kcal / 1.309,6 kJ |
| Proteini | 4,8 g |
| Ugljikohidrati | 48,1 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 28,3 g |
| Mast | 9,5 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 2,6 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |