| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 614,0 kcal / 2.569,0 kJ |
| Proteini | 26,0 g |
| Ugljikohidrati | 13 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 5,3 g |
| Mast | 49,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 6,0 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 8,6 g |
| Natrij | -- |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |