| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 617,0 kcal / 2.581,5 kJ |
| Proteini | 27,0 g |
| Ugljikohidrati | 17 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 5,0 g |
| Mast | 49,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 7,0 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |