| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 137,0 kcal / 573,2 kJ |
| Proteini | 2,9 g |
| Ugljikohidrati | 18 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 15,0 g |
| Mast | 5,6 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 3,9 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | -- |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |