| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 118,0 kcal / 493,7 kJ |
| Proteini | 9,5 g |
| Ugljikohidrati | 3 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 3,0 g |
| Mast | 7,5 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 5,0 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |